Menu
SEPETİM

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Teslimat Bilgileri

 Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

 Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti KDV Dahil 7.5 TL’dir.Kapıda Ödeme Seçeneklerinde 6 TL eklenmektedir.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme düştükten sonra en erken 1, en geç 6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.


Kapıda Ödeme İle Yaptığım Sipariş İptal Görünüyor, Ne Yapmalıyım ?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres(mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir.Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.


 Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz ARAS Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.


Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. ARAS kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi ARAS kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.


Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların 15 TL kargo iade ücreti (Müşteriye gidişi 7.5 TL, bize geri dönüşü 7.5 TL) vardır.


Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.


Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an sadece Türkiye ve K.K.T.C. sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

Ürün stoklarımızda tükenmiştir.Geldiğinde size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

E-Posta
Telefon
Mesajınız