Tişörtler her gardırobun olmazsa olmaz parçalarından biridir.  Tişörtlerin farklı kombinler için uygun olması daha ulaşılabilir olması tişörtlere olan ilgiyi arttırmaktadır. Gelelim her tarzın kurtarıcısı olan tişörtleri nasıl kombinlememiz lazım?

İlk olarak uygun renk seçimi ile başlıyor. Her tarza ve her kombine uygun tişörtler için beyaz ve beyaz renk tişörtleri risk almadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz tişörtün üzerinde yazı ve resim gibi detaylar tercih ederek gündelik kombinlerde daha farklı ve tarz görüntüler elde edebilirsiniz. Tişörtlerinizi giyilecek mekâna göre bazen bir Jean, şort veya eşofman ile kombinleyerek hem rahat bir kombin elde edebilisiniz. Bazen tişörtlerinizi blazer ceketlerle veya gömleklerle birlikte kullanarak daha resmi ama sıkıcı olmayan bir stil de yaratabilirsiniz. Bu sayede hem resmi hem de sıradanlıktan uzak bir kombin oluşturarak farklı bir görünüş elde edeceksiniz. Blazer ceketlerin resmi havasından pek hoşlanmayanlar için bu seçim daha iyi olacaktır.

Tabiki seçtiğiniz tişörtleri bir aksesuar yardımıyla tamamlayarak çok farklı kombinler yaratabilirsiniz. Bu aksesuarlar Örneğin;  Mom Jean ile tercih edebileceğiniz desenli veya yazılı çoraplar ve snekars olabilir.  Bir Jean üzerine istediğiniz tişörtü giyip üzerine istediğiniz kolyeyi, kemeri veya zinciri takarak değişik kombinler oluşturabilirsiniz. Bazen bir şort bir sandalet ve hasır bir şapka ile bile kombininize çok farklı bir hava katabilirsiniz.

 Bazen hiç aksesuar kullanmadan sadece üzerinde yazı veya resim olan bir tişört bile tercih ederek farklı bir kombin elde edebilirsiniz. Burada tercih tamamen sizin zevkinize kalmış.  Burada yazan kombin fikirleri aklıma gelen kombinler ve tabiki her zevke göre farklı kombinler oluşturulabilir. Asıl olan sizin nasıl rahat ettiğiniz. Hangi kombini oluşturursanız oluşturun dikkat etmeniz gereken asıl konu bu.  Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Nida